ÜrünlerKompakt

Kompakt almak istiyorum diyorsanız, Dijital Kompakt Fotoğraf Makineleri satın alırken dikkat etmeniz gerken noktalar hakkında öneriler bu kategoride.


Üst Kategoriyi İncelemeyi UnutmayınAyrıca bir üst kategori olan Dijital Makineler kategorisinin genel önerilerinide inceleyebilirsiniz.

Etiketler: Şarj Edilebilen Pil
Kompakt satın alma önerilerine verilen puan: 3.24/5 (Toplam 59 Oy )

Bu kategorinin altına açılması için yeni bir kategori önermek istiyorum.      Siz de "Kompakt" satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaları belirten önerilerde bulunup bu oluşuma katkı sağlayabilirsiniz.

   
Compact dijital fotoğraf makineleri satın alırken normal pil kullanan makineler yerine kendi şarj edilebilen özel pil kullananları tercih etmeniz çekim sürenizin daha uzun olmasını sağlayacaktır.
illuzyonist 2009-02-14 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
alacağınız makinanın optik zoom'u ne kadar yüksek olursa yakınlaştırma yaptığınızda görüntü bozulması o kadar az olur,digital zoom'la optik zoom'u karıştırmayın, o yüzden satın alırken optik zoom'un yüksek olmasına dikkat edin.
findikkurdu 2009-06-06 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Özellikle kompakt fotoğraf makinelerinde önemli olan noktalardan biride açılış hızıdır. Yani makineniz kapalı durumdan çekime hazır hale gelene kadar geçen süre nekadar kısa olursa okadar iyi olacaktır.
illuzyonist 2009-06-21 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
5 mp ve üzeri makinalar işinizi görecektir,unutmayın makinaların megapixel'inden ziyade mercekleri çok önemlidir
findikkurdu 2009-06-06 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Dijital Compact fotoğraf makinesi seçerken zoom miktarının yüksek olmasına ve renk tonları ile oynama yapabilmesine dikkat ederim.
ceylan 2009-05-18 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Yüksek megapikselli olmalı, kendi kendine çekim yapabilmesi için otomatik ayarması olmalı, yüksek hafızalı ve ekstradan hafıza kartı girişi yer almalı.
onurdede 2009-05-19 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
dijital fotoğraf makinesi satın alırken dahili batarya yerine şarj edilebilir pillerle kullanılabilenleri tercih etmeniz,en olmadık yerde batarya bitme sıkıntısını ortadan kaldırır,en yakın yerden rahatlıkla pil bulabilirsiniz,yada yedek pillerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
findikkurdu 2009-06-06 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum BildirŞimdiye kadar bu kategori hakkında hiç soru sorulmamış.
Eğer sizin bir sorunuz varsa "Soru Sor" butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.


 


Tavsiyeler

Üye GirişiYeni Üye
Şifremi Unuttum