ÜrünlerPuzzle

Puzzle almak istiyorum diyorsanız, Puzzle Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Etiketler: Puzzle
Puzzle satın alma önerilerine verilen puan: 3.3/5 (Toplam 56 Oy )

Bu kategorinin altına açılması için yeni bir kategori önermek istiyorum.      Siz de "Puzzle" satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaları belirten önerilerde bulunup bu oluşuma katkı sağlayabilirsiniz.

   
Normal puzzle'lar yerine neon özellikli puzzle'ları tercih ederek, geceleri fosforlu kısımları parlayan hoş bir tablonuz olabilir.
illuzyonist 2009-06-25 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
puzzle tutkunuz varsa ve mağazalarda yeterli çeşitler olmadığından şikayetçiyseniz, e- mağazalarda yeterince çeşit bulunmaktadır.
findikkurdu 2009-06-08 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Bazı markaların 1000 parça ve üzeri boyutlardaki puzzle kutularından özel puzzle yapıştırıcısı çıkmakta. Bu sayede ek olarak yapıştırıcı almanıza gerek kalmayabilir.
illuzyonist 2009-06-08 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Puzzle alırken özellikle 1000 parça ve üzeri boyutlardakileri almayı düşünüyorsanız bazı markaların herhangi bir parça kaybolduğunda o parçayı size gönderen servisleri var. Bu tarz hizmet sunan markaları tercih ederek eksik bir parça yüzünden tüm puzzle'ın kötü durmasını önleyebilirsiniz.
illuzyonist 2009-06-08 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Puzzle yaparken bir karton yada mukavva üzerinde birleştirirseniz, bitirdikten sonra başka bir mukavvaya alıp, yapıştırabilir ve kolayca dağılmadan çerçeveletebilirsiniz. Bu nedenle puzzle satın alırken puzzle boyutunuzdan biraz daha büyük boyutlu karton almayı ihmal etmeyin.
dilegim 2009-12-03 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Standart puzzle'lardan sıkıldıysanız 3D puzzle'lar, panaromik puzzle'lar gibi çeşitli markaların çeşitli puzzle seçeneklerini deneyebilirsiniz.
illuzyonist 2012-03-22 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler:

Tercih Ettiğim Puzzle Markaları: Educa,Ravensburger,
Şimdiye kadar bu kategori hakkında hiç soru sorulmamış.
Eğer sizin bir sorunuz varsa "Soru Sor" butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.


 


Tavsiyeler

Üye GirişiYeni Üye
Şifremi Unuttum