ÜrünlerIşık Çadırı

Işık Çadırı almak istiyorum diyorsanız, detaylar burada. Işık Çadırları stüdyo çekimlerinizde kullanabileceğiniz bir ekipmandır. Piyasada birçok çeşidi bulunan ışık çadırlarını seçerken dikkat etmeniz gereken kriterleri burada bulabilirsiniz.


Üst Kategoriyi İncelemeyi UnutmayınAyrıca bir üst kategori olan Fotoğraf Makineleri ve Aksesuarları kategorisinin genel önerilerinide inceleyebilirsiniz.

Etiketler:
Işık Çadırı satın alma önerilerine verilen puan: 3.47/5 (Toplam 17 Oy )

Bu kategorinin altına açılması için yeni bir kategori önermek istiyorum.      Siz de "Işık Çadırı" satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaları belirten önerilerde bulunup bu oluşuma katkı sağlayabilirsiniz.

   
Bazı ışık çadırları içerisinde birkaç farklı renkte, çıkarılabilen sonsuz arkaplanlar yer almaktadır. Bu sayede ek arkaplan masrafından kurtulabilirsiniz.
illuzyonist 2009-05-23 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Işık çadırı satın alırken çekim yapacağınız objelerin boyutuna göre çadır boyutunu seçmelisiniz. İhtiyacınızdan daha büyük boyutlarda bir ışık çadırı satın aldığınızda daha güçlü ışık kaynakları kullanmanız gerekeceğinden masraflarınız artacaktır.
illuzyonist 2009-05-23 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum BildirŞimdiye kadar bu kategori hakkında hiç soru sorulmamış.
Eğer sizin bir sorunuz varsa "Soru Sor" butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.


 


Tavsiyeler

Üye GirişiYeni Üye
Şifremi Unuttum