ÜrünlerKatı Meyve Sıkacağı

Katı Meyve Sıkacağı almak istiyorum diyorsanız, katı meyve sıkacağı alırken dikkat etmeniz gereken noktaları bu başlık altında bulabilirsiniz.


Üst Kategoriyi İncelemeyi UnutmayınAyrıca bir üst kategori olan Elektrikli Mutfak Aletleri kategorisinin genel önerilerinide inceleyebilirsiniz.

Etiketler: Filtre,Meyve Sıkacağı,Meyve,Katı Meyve Sıkacağı,Posa,Meyve Suyu,Narenciye
Katı Meyve Sıkacağı satın alma önerilerine verilen puan: 3.13/5 (Toplam 76 Oy )

Bu kategorinin altına açılması için yeni bir kategori önermek istiyorum.      Siz de "Katı Meyve Sıkacağı" satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaları belirten önerilerde bulunup bu oluşuma katkı sağlayabilirsiniz.

   
Katı meyve sıkacağı tercihi yaparken birden fazla işi yapan modeller yerine sadece o işi yapan modelleri tercih etmenizi öneririm. Genelde birden fazla işi tek bir cihaz ile yaptığınız için avantajlı gözükseler de hem performans düşüklüğü hemde kapasite problemleri nedeni ile ileride daha çok sorunlara neden olabiliyorlar. Örneğin hem narenciye sıkacağı hemde katı meyve sıkacağı bulunan model tercih etmek yerine sadece katı meyve sıkma işini yapan bir modeli tercih etmek daha mantıklı olacaktır.
illuzyonist 2011-09-06 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler:

Tercih Ettiğim Katı Meyve Sıkacağı Markaları: Kenwood,Moulinex,Philips,Tefal,

Katı meyve sıkacakları arasında karar verirken motor gücünün yüksek olmasına, meyve koyma haznesinin çoğu meyveyi hiç parçalamadan ve soymadan komple atabilecek kadar büyük olmasına, mümkün olan en kuru posayı elde edebilmek ve meyveden maksimum oranda faydalanabilmek için filtresinde yer alan gözeneklerin olabildiğince küçük olmasına ve kesintisiz meyve suyu sıkma işlemi gerçekleştirebilmek için hem meyve suyu haznesinin oldukça büyük hemde posa haznesinin özellikle büyük olmasına dikkat edin.
illuzyonist 2011-09-06 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Posa,Meyve Sıkacağı,Katı Meyve Sıkacağı,Filtre,Meyve Suyu,Meyve,

Tercih Ettiğim Katı Meyve Sıkacağı Markaları: Kenwood,Moulinex,Philips,

Tercih Ettiğim Katı Meyve Sıkacağı Ürünleri: Philips-HR 1861,Philips-HR 1866,

Katı meyve sıkacağı alacaksanız kesinlikle kalitesine güvendiğiniz bir marka olsun zira birkaç sıkma sonunda motor yanıyor ve değişim yada onarım maalesef olmuyor.
dilegim 2009-12-03 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Meyve,Meyve Sıkacağı,Katı Meyve Sıkacağı,

Tercih Ettiğim Katı Meyve Sıkacağı Markaları: King,

Meyve sıkacaklarına baktığımız zaman, çok pratik olmadıkları gibi çok ender kullanılıyorlar. Meyve sıkma konusunda sürekli yapılan ise narenciye sıkmak. Bu nedenle narenciye sıkan preslerin en iyilerini veya elektriklilerin en iyisini almanızı tavsiye ederim.
bilen-adam 2012-10-29 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum BildirŞimdiye kadar bu kategori hakkında hiç soru sorulmamış.
Eğer sizin bir sorunuz varsa "Soru Sor" butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.


 


Tavsiyeler

Üye GirişiYeni Üye
Şifremi Unuttum