ÜrünlerTablet PC

Tablet PC alırken dikkat etmeniz gereken noktaları bu başlık altında bulabilirsiniz.


Üst Kategoriyi İncelemeyi UnutmayınAyrıca bir üst kategori olan Bilgisayar ve Çevre Birimleri kategorisinin genel önerilerinide inceleyebilirsiniz.

Etiketler: CPU,Ram,FullHD,Android,Tablet,Çözünürlük,Windows 8
Tablet PC satın alma önerilerine verilen puan: 3.18/5 (Toplam 11 Oy )

Bu kategorinin altına açılması için yeni bir kategori önermek istiyorum.      Siz de "Tablet PC" satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaları belirten önerilerde bulunup bu oluşuma katkı sağlayabilirsiniz.

   
Tablet PC alırken dikkat etmeniz gereken özelliklerden birisi de ekran. Ekran boyutları genellikle 5 inch ile 11 inch arası değişmekte olup bir çok farklı çözünürlüğe sahip ürün bulmak mümkün. Dolayısı ile kullanacağınız alana ve diğer ihtiyaçlarınıza göre ekran boyutuna ve çözünürlüğüne dikkat etmelisiniz. Eğer yüksek çözünürlüklü videoları daha kaliteli bir şekilde seyretmeyi planlıyorsanız 10 inch ve üstü boyuta sahip 1280*800 civarı HD çözünürlüklü ekrana sahip tabletleri tercih etmelisiniz.
illuzyonist 2012-06-07 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Çözünürlük,FullHD,Tablet,Android,

Tercih Ettiğim Tablet PC Markaları: Apple,Asus,Dell,HTC,Samsung,Sony,

Tablet PC'ler de diğer bilgisayarlar gibi yüksek performanslı görevleri yerine getirebilmek için yüksek işlem gücüne sahip işlemciye ve bol ram'e ihtiyaç duymaktadırlar. Dolayısı ile HD çözünürlüklü videoları seyretmek, HD oyunlar oynayabilmek veya aynı anda birden fazla uygulamayı takılmadan rahat bir şekilde çalıştırmayı istiyorsanız 1.2Ghz ve üstü mümkünse çift çekirdekli işlemciye sahip ve 1GB ve üzeri RAM'e sahip olmasına dikkat edin.
illuzyonist 2012-06-07 (Z) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Tablet,CPU,Android,Ram,

Tercih Ettiğim Tablet PC Markaları: Apple,Asus,Dell,HTC,Samsung,Sony,

Tablet bilgisayar alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta işletim sistemidir. Sony, Dell, Apple gibi bazı markalar kendilerine ait işletim sistemlerini kullanmakta olup, HTC,Samsung,Asus gibi markalar da çoğunlukla Android işletim sistemini tercih etmektedirler. Kullanım alanlarınız ve diğer ihtiyaçlarınıza göre bu tercihi yapmanız gerekmekte.
illuzyonist 2012-06-07 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler:

Tercih Ettiğim Tablet PC Markaları: Apple,Asus,Dell,HTC,Samsung,Sony,

Tercih Ettiğim Tablet PC Ürünleri: Apple-iPad,Apple-iPad 2,Asus-Eee Pad,HTC-Flyer,Samsung-Galaxy Tab,

Tablet bilgisayar alırken artık tercih edebileceğiniz yeni bir işletim sistemi daha piyasaya sürülmüş oldu. Windows 8 işletim sistemine sahip tablet PC'leri tercih ederek hem alıştığınız windows uygulamalarının bir kısmını kullanabilirken hem de tablet PC'lerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.
illuzyonist 2013-01-08 (Z) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Tablet,Windows 8,

Tercih Ettiğim Tablet PC Markaları: Acer,Asus,Samsung,
Şimdiye kadar bu kategori hakkında hiç soru sorulmamış.
Eğer sizin bir sorunuz varsa "Soru Sor" butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.


 


Tavsiyeler

Üye GirişiYeni Üye
Şifremi Unuttum