ÜrünlerBuzdolabı

Buzdolabı almak istiyorum diyorsanız, Buzdolabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Üst Kategoriyi İncelemeyi UnutmayınAyrıca bir üst kategori olan Beyaz Eşya kategorisinin genel önerilerinide inceleyebilirsiniz.

Etiketler: Beyaz Eşya,Buzdolabı,Derin Dondurucu
Buzdolabı satın alma önerilerine verilen puan: 3.34/5 (Toplam 160 Oy )

Bu kategorinin altına açılması için yeni bir kategori önermek istiyorum.      Siz de "Buzdolabı" satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaları belirten önerilerde bulunup bu oluşuma katkı sağlayabilirsiniz.

   
Öncelikle rafların kullanışlı olması çekmeli veya açılmalı şeklinde olması, rafların derinliğinin bizim için yeterli olması ve ek olarak aksesuarlarının bizim için kullanışlı olması. Ayrıca kullanıcı dostu olması A+ enerji tasarrufu sağlarsa daha iyi olur.
Rc2n 2010-01-25 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Beyaz Eşya,Buzdolabı,

Tercih Ettiğim Buzdolabı Markaları: Arçelik,Beko,

Buzdolabının harcadığı elektrik miktarına dikkat edin. Beyaz eşyalar arasında sürekli çalıştığı için neredeyse en çok elektrik tüketeni buzdolabıdır.
Samuray24 2010-01-30 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Buzdolabı satın alırken günlük kullanımda daha az kullanılan derin dondurucu bölümünün altta yer aldığı modelleri tercih ederek normal gıdaların yer aldığı bölüme göz hızasında ulaşıp pratiklik sağlayabilirsiniz.
illuzyonist 2009-06-09 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Buzdolabı,

Tercih Ettiğim Buzdolabı Markaları: Amana,

Özellikle çift kapılı modellerde yer alan kapak üzerinden buz ve soğuk su almanızı sağlayan bölmelere sahip modeller her ne kadar pratiklik sağlıyor gibi gözüksede, rutin olarak bu bölmelerde yer alan suyun yenilenmesi, bölmelerin temizliğinin yapılması ve plastik borulardan dolayı belli bir süre sonra koku oluşabilmesi nedeniyle sadece iç hacimde bir yer kaybına neden olacaktır.
illuzyonist 2009-06-14 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Öncelikle, soğutucu mu yoksa derin dondurucu mu ağırlıklı kullanılacak tercihi yapılmalıdır. Derin donduruculu dolap seçilecek ise iki kapılı ya da tek kapılı olup içinde iki ayrı bölmesi olan tercih edilmesi avantajlıdır. Diğer önemli husus ise geniş çaplı bir buzdolabının mutfak kapısından geçip geçemeyeceği satın alınmadan önce iyi hesaplanmalıdır.
AZTECH 2010-10-20 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Buzdolabı,Derin Dondurucu,

Tercih Ettiğim Buzdolabı Markaları: Arçelik,

Eğer geniş bir dondurucuya ihtiyacınız varsa Amerikan firmalarının ürünlerini tercih etmelisiniz. Bu firmalar Amerikan halkına uygun olarak üretim yapıyor, yani difriz hacmi yüksek oluyor. Amerikalılar dondurucu ürün daha çok tüketiyorlar, Türkler ise dondurucuya yiyecek daha çok koyuyor. Aynı zamanda ergonomik tasarımları var. Ama ücretleri de orta sınıfın biraz üstünde.
Holygun 2009-12-10 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Buzdolabı,Derin Dondurucu,

Tercih Ettiğim Buzdolabı Markaları: General Electric,
Şimdiye kadar bu kategori hakkında hiç soru sorulmamış.
Eğer sizin bir sorunuz varsa "Soru Sor" butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.


 


Tavsiyeler

Üye GirişiYeni Üye
Şifremi Unuttum