ÜrünlerFırın

Fırın almak istiyorum diyorsanız, Fırın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Üst Kategoriyi İncelemeyi UnutmayınAyrıca bir üst kategori olan Beyaz Eşya kategorisinin genel önerilerinide inceleyebilirsiniz.

Etiketler: Beyaz Eşya,Fırın,Mikrodalga Fırın,Yemek,Ankastre Fırın
Fırın satın alma önerilerine verilen puan: 3.32/5 (Toplam 22 Oy )

Bu kategorinin altına açılması için yeni bir kategori önermek istiyorum.      Siz de "Fırın" satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaları belirten önerilerde bulunup bu oluşuma katkı sağlayabilirsiniz.

   
Ankastre fırın alırken mevcut mutfağınızda ankastre fırın dolabınızın olması gerektiğini ve genelde yaklaşık olarak aynı olsalar da fırın dolabınızın satın alacağınız ankastre fırının dış ölçülerine uyumlu olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın.
illuzyonist 2011-09-17 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Ankastre Fırın,Fırın,

Tercih Ettiğim Fırın Markaları: Beko,Bosch,Electrolux,Franke,Miele,Siemens,

Izgara, alt-üst ısıtma, fanlı-fansız ısıtma gibi opsiyonları ihtiyacınıza göre düşünerek almalısınız. İhtiyacınızı önceden düşünerek belirlerseniz turbo, elektro turbo ve multifonksiyon fırın tercihi yapmanız kolaylaşır. Hem gereksiz para vermemiş hem de fırını verimli kullanmış olursunuz.
Rc2n 2010-01-25 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Fırın,Beyaz Eşya,

Tercih Ettiğim Fırın Markaları: Arçelik,

Fırın tercihi yaparken tek bir fırın alırım iki farklı işi yaparım düşüncesiyle combi fırın olarak satılan hem normal fırın hemde mikrodalga özelliğine sahip ürünleri tercih etmemeye çalışın. İlk başta avantajlı gibi görünsede iki ürünü ayrı olarak satın almak daha doğru bir tercih olacaktır. Birincisi bu tarz fırınların genelde iç hacmi normal fırınlara göre küçük olmakla beraber normal fırın olarak kullanıldığında çalışan rezistanslarının gücü daha düşük olmakta. Ayrıca mikrodalga modunda çalıştırıldıklarında normal modda çalışırken fırın içerisinde kalan yemek lekelerinin yanması sonucu sağlığa zararlı gazlar ortaya çıkabilmekte.
illuzyonist 2011-09-17 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Yemek,Mikrodalga Fırın,Fırın,

Tercih Ettiğim Fırın Markaları: Electrolux,Franke,Miele,Siemens,
Şimdiye kadar bu kategori hakkında hiç soru sorulmamış.
Eğer sizin bir sorunuz varsa "Soru Sor" butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.


 


Tavsiyeler

Üye GirişiYeni Üye
Şifremi Unuttum