ÜrünlerElektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge almak istiyorum diyorsanız, Elektrikli süpürge alırken dikkat edilmesi gereken noktaları ve elektrikli süpürge önerilerini bu başlık altında bulabilirsiniz.


Üst Kategoriyi İncelemeyi UnutmayınAyrıca bir üst kategori olan Temizlik Cihazları kategorisinin genel önerilerinide inceleyebilirsiniz.

Etiketler: Filtre,Süpürge,Elektrikli Süpürge,Emiş Gücü,Motor Gücü,Toz Torbasız Süpürge
Elektrikli Süpürge satın alma önerilerine verilen puan: 3.03/5 (Toplam 34 Oy )

Bu kategorinin altına açılması için yeni bir kategori önermek istiyorum.      Siz de "Elektrikli Süpürge" satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaları belirten önerilerde bulunup bu oluşuma katkı sağlayabilirsiniz.

   
Elektrikli süpürge alırken en çok dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de genelde reklamlarında ve kutu üzerinde belirtilen motor gücünden çok emiş gücünün miktarıdır. Birçok modelde motor gücünün yüksek olduğu özellikle belirtilir fakat bazen motor gücü yüksek olmasına rağmen emiş gücü oldukça düşük olabiliyor bu da istenilen temizliği maalesef sağlayamıyor.
illuzyonist 2011-09-06 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Elektrikli Süpürge,Motor Gücü,Emiş Gücü,

Tercih Ettiğim Elektrikli Süpürge Markaları: Bosch,Dyson,LG,Rowenta,Siemens,

Toz torbasız elektrik süpürgelerinde eğer su haznesiz modeller tercih edilecekse motor kısmından emilen tozların dışarıya çıkmamasını sağlayan, çıkan havanında temizlenip bakterilerinden arındırılarak çıkmasını sağlayan filtrelere sahip olduğundan emin olun. Bu tarz modellerde genelde sadece su ile tüketicinin kolayca temizleyebileceği HEPA filtre adı verilen filtreler ile temiz hava çıkışı sağlanmaktadır. Fakat bu modellerin genelde diğer ürünlere göre daha çok gürültülü çalışacağını da göz önünde bulundurmayı unutmayın.
illuzyonist 2011-09-06 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum Bildir
Etiketler: Filtre,Toz Torbasız Süpürge,Elektrikli Süpürge,

Tercih Ettiğim Elektrikli Süpürge Markaları: Dyson,LG,

Tercih Ettiğim Elektrikli Süpürge Ürünleri: Dyson-DC 32 Animal Pro,Dyson-DC 32 Exclusive,Dyson-DC 32 Allergy,

Elektrikli süpürge seçerken klasik torbalı modeller yerine torbasız, haznesi içerisinde su bulunan modelleri tercih ederek daha çok performans elde edebilir ve ortaya toz çıkmasını engelleyebilirsiniz.
illuzyonist 2009-06-14 (G) Katılıyorum   Katılmıyorum BildirŞimdiye kadar bu kategori hakkında hiç soru sorulmamış.
Eğer sizin bir sorunuz varsa "Soru Sor" butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.


 


Tavsiyeler

Üye GirişiYeni Üye
Şifremi Unuttum