Ürünler

Gizlilik Politikasi

1-) www.alirkenbak.com adresli web sitesine(AlırkenBak olarak anılacaktır.) girerek AlırkenBak tarafından yayınlanan hizmetlerden yararlananlar aşağıdaki Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılmaktadırlar. AlırkenBak belirli zamanlarda bu politikayı yenileyebilir. Böyle bir durumda bu sayfadan güncel hali görüntülenebilir.

2-)
Üyelik sırasında vermiş olduğunuz Ad, Soyad, Email, IP bilgileriniz hukuksal bir zorunluluk olmadığı sürece üçüncü şahışlarla paylaşılmayacaktır.

3-) Üyelik sırasında vermiş olduğunuz email adresleriniz spam ve benzeri email gönderim amaçlı kullanılmayacaktır ve üçüncü şahışlar ile paylaşılmayacaktır.

4-) Site içerisindeki aktivitelerinizden oluşacak bilgiler istatistiksel amaçlar ile, AlırkenBak'ın geliştirilmesi için, ziyaretçi profili oluşturmak amaçlı işlenmek üzere bir veritabanında tutulabilir, gerektiği takdirde iş birliği içerisinde olduğu kişiler ile kullanıcı bazlı pazarlama ve reklam gösterimi için Ad Soyad Email gibi sizi ifşa edecek kişisel bilgileriniz kullanılmadan paylaşılabilir.

5-) AlırkenBak sizi bir sonraki ziyaretinizde tanıyabilmesi için birçok web sitesi gibi bilgisayarınıza Cookie(Çerez) adı verilen ufak dosyalar bırakmaktadır. Bu dosyaları isterseniz Browser'ınızdan yapacağınız ayarlar ile engelleyebilirsiniz. Ama bu durumda size özelleştirilmiş bazı hizmetlerimizden yararlanamayabilirsiniz.

6-) AlırkenBak üzerinden üçüncü şahısların sunmuş olduğu içeriklere bağlantılar olabilir. Bu bağlantılara ulaştığınızda AlırkenBak'ın Gizlilik Politikası geçerliliğini yitirecektir.

 

AlırkenBak Yönetimi

Üye GirişiYeni Üye
Şifremi Unuttum