Ürünler

Biz Kimiz?

AlırkenBak gönüllü tüketiciler tarafından geliştirilen bir platformdur.

Bu platformun oluşturulmasında katkısı geçen herkese teşekkürler.AlırkenBak hakkında ayrıntılı bilgi almak için Ne? Nasil? Neden? sayfasına bakabilirsiniz.

Basın kiti ve basında yer alan içerikler için Basın sayfasına bakabilirsiniz.

Sitenizde siz de ziyaretçilerinize öneri ve tavsiyeler sunabilmek için Widget sayfasına bakabilirsiniz.

AlırkenBak Ekibi

Kurucu Ekip


Doruk MOLO - Kurucu Ortak, Teknik Tasarım ve Geliştirme
 
Şuanda Boğaziçi Üniversitesinde yüksek lisans eğitimine devam etmekte olan bir Bilgisayar Mühendisi. Projenin tasarımı ve geliştirilmesinden sorumlu. Yazılım projelerinin her aşamasında yer almaktan büyük zevk duyuyor. Ekibin her türlü teknik işi ondan sorulur.


Onur GÜNER - Kurucu Ortak, İçerik ve Görsel Tasarım
 
Aynı şekilde şuanda Boğaziçi Üniversitesinde yüksek lisans eğitimine devam etmekte olan bir Bilgisayar Mühendisi. Projenin görsel tasarımlarıyla beraber içerik sağlanması ve ziyaretçi akışından sorumlu.

Moderasyon


findikkurdu - Moderasyon ve İçerik Sorumlusu
 
Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu. AlırkenBak içeriğinin ve üyelerinin denetlenmesinden sorumlu. Web projelerinde yer almak en sevdiği işlerden biri.

Pilot Çalışma Ekibi


Mayıs-Haziran 2009 içerisinde gerçekleştirilen pilot çalışmada görev alarak içeriğin oluşturulmasında görev alan üyelerimiz.

psicik, grindan, berke, ceylan, ozge, regretted, idil, jedi45, gokhanpmt, otcan, hande, melda, busra, wapple, bahri, uqur, onurdede, yavuz, gunayg, cbi, bahar, tanhu, umut, berkutay, cemre, paranoid, engin, ovuz, gamzellora, bittersweet, gkocer, marcomolo

 

Üye GirişiYeni Üye
Şifremi Unuttum