Ürünler

Kullanım Sözleşmesi

1-)www.alirkenbak.com adresli web sitesine(AlırkenBak olarak anılacaktır.) girerek AlırkenBak tarafından yayınlanan hizmetlerden yararlananlar aşağıdaki Kullanım Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılmaktadırlar. AlırkenBak belirli zamanlarda bu sözleşmeyi yenileyebilir. Böyle bir durumda bu sayfadan güncel hali görüntülenebilir.

2-)AlırkenBak yönetiminin kararı doğrultusunda haber vermeksizin site içerisinde, kullanım koşullarında, site modullerinde değişiklikler yapılabilir, herhangi bir yanlış kullanım sonucunda üyelerin üyelikleri kaldırılabilir veya geçici süre engellenebilir.

3-)AlırkenBak içerisinde Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı, üyeler arası polemik yaratıcı, hakaret içeren sözcüklerin kullanılması, site düzenini bozacak yazı veya yorumların yazılması yasaktır, tespit edildiği takdirde gereği yapılacaktır.

4-)AlırkenBak içeriği, site üyeleri tarafından gönderilen içeriklerin moderator onayından geçmesinden sonra yayınlanan materyallerden oluşmaktadır.Buna rağmen herhangi bir telif ihlali veya yayınlanmaması gerektiğini düşündüğünüz bir içerik varsa bildirdiğiniz takdirde gereği yapılacaktır. AlırkenBak yönetimi, üyelerin göndermiş olduğu içerikten denetimden geçmiş olmasına rağmen, gözden kaçabilecek materyaller olabileceğinden dolayı sorumlu değildir.Her gönderilen içeriğin sorumluluğu göndericiye aittir.

5-)Siteye gönderilen içerik eğer başka bir yerden alıntı yapılmış ise alıntı yapılan yerin telif haklarını ihlal etmeyecek şekilde yapılmalıdır, gerekiyorsa izin alınmalıdır ve referans belirtilmelidir.

6-)AlırkenBak içerisinde yayınlanan hiçbir materyal kaynak belirtilmeden veya izin alınmadan kesinlikle alıntı yapılamaz, kopyalanamaz, başka hizmetlerde kullanılamaz.

7-)AlırkenBak içeriğinde yer alan bilgiler kullanıcıların kişisel görüşlerinden oluşmaktadır. AlırkenBak bu bilgilerin doğruluğunu garantilememektedir ve bu bilgilerin uygulanması sonucu gerçekleşebileceklerin üzerinde herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

8-)Üyelik sırasında vermiş olduğunuz Ad, Soyad, Email, IP bilgileriniz hukuksal bir zorunluluk olmadığı sürece üçüncü şahışlarla paylaşılmayacaktır.

9-)Site içerisindeki aktivitelerinizden oluşacak bilgiler kayıt edilebilir. Bu bilgilerin kullanımları hakkında detaylar Gizlilik Politikasında belirtilmiştir.

10-)AlırkenBak üzerinden üçüncü şahısların sunmuş olduğu içeriklere bağlantılar olabilir. Dışarıda bulunan bu içerikler üzerinde AlırkenBak'ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

11-)AlırkenBak içerisinde yapılan aktiviteler sonunda kazanılan puanlar sadece site içerisinde geçerlidir ve bu puanların kazanılma yöntemleri, kullanılması ve değerleri ile ilgili değişiklik yapmak hakkı AlırkenBak yönetimine aittir.

12-)AlırkenBak içerisinde belirli aktiviler sonucu kazanılacağı belirtilen ödüller sponsor firmaların imkanları doğrultusunda gerçekleştiğinden bu konuda bir garanti verilmemektedir, herhangi bir mağduriyet durumunda AlırkenBak bu konuda sorumlu değildir, fakat iyi niyet çerçevesinde ve imkanlar doğrultusunda üyelerin hakları korunacaktır.

12-)Üyeler AlırkenBak içerisinde düzenlenen kampanyalardan yararlananarak kampanya sözleşmelerinde belirtilen her türlü şartı kabul etmiş sayılacaktırlar. Düzenlenen kampanyalardan üyeler kayıt sırasında vermiş oldukları email adresi aracılığı ile haberdar edilecektirler. AlırkenBak'ı kullanmaya devam ederek belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılmaktadırlar. Bu şartları kabul etmeyen üyeler diledikleri takdirde email aracılığıyla alirkenbak.com yönetimi ile iletişime geçip üyeliklerini sonlandırabilirler.

AlırkenBak Yönetimi

Üye GirişiYeni Üye
Şifremi Unuttum